Biz kimiz?

DUCTLİNE BAĞLANTI EKİPMANLARI havalandırma sektöründe 30  yıllık uygulamacı geleneği üzerine inşa edilmiş, 2017 yılında üretime başlamıştır. 2017  yılı itibariyle üretici kimliği  ile ısıtma-soğutma-havalandırma sektöründe müşteri odaklı bir ticari anlayışı benimsemiştir. Üretici pozisyonunda, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Çevre Sanayi Sitesindeki sektördeki yerini  almıştır.

Son  teknolojiye  uygun  makine  parkurları ile profesyonel  olarak   sektörde ki  yerini  almıştır.1200  m2  kapalı alan 300  m2  de  açık  alan olmak  üzere   toplam da 1.500  m2  lik  bir  alanda  yer  almaktadır. 

Hava kanalı bağlantı ekipmanlarından olan flanş, köşe, klips , profil ve kelepçe imalatı yapmaktadır. Bu ürünlere ilave  olarak yine havalandırma kanalında kullanılan yalıtım ürünleri  ve  perfore, rot, civata, somun vb. yardımcı  ürünlerinin de ticaretini  gerçekleştirmektedir. 

Vizyonumuz:

Kapalı alanlarda temiz havayı sağlamak, sağlıklı iklimlendirme detayları üretmek, yeni ürünler bulmak, geliştirmek, tasarlamak, satmak ve bu sistemler için temiz ve uygun hava sağlayacak kanal ekipmanlarını geliştirmek.

Misyonumuz:

DUCT LİNE, Kalite Güvence Sistemi ve ilgili standartlara uygun olarak, müşteri memnuniyeti, çalışanların memnuniyeti, teknolojik takip ve gelişim, kaliteden ödün vermeden ve çevreye saygılı olacak şekilde ana prensiplerini hedef almıştır.

768

Biten Projeler

768

Memnun müşteriler

100

Kalite